O firmie


Szanowni Państwo!

Witamy na stronie  Pracowni Projektowej "nazwa firmy".

 

Pierwszy raz z projektowaniem wnętrz zetknęliśmy się podczas studiów na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Podczas wielu lat pracy nauczyliśmy się, że wygląd realizowanych przez nas projektów jest dla nas tak samo ważny jak spełnianie oczekiwań naszych klientów. Staramy się, aby nasze wnętrza były nie tylko piękne, ale też funkcjonalne oraz zgodne z gustem i potrzebami osób, dla których je wykonujemy.

 

Zadowolenie klienta z efektów naszej pracy jest dla nas największą nagrodą. Do każdego zadania podchodzimy z równym zaangażowaniem. Z takim samym entuzjazmem zaprojektujemy zarówno wnętrza wielkich biurowców, jak i pokój dziecięcy w trzypokojowym mieszkaniu. Uważnie wysłuchujemy oczekiwań zleceniodawców i zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. 

Pomożemy także przy załatwianiu formalności. Wystawiamy faktury VAT. Na Państwa życzenie przygotowujemy dokumentację w językach obcych.

 

Jesteśmy obecni od chwili, gdy podejmują Państwo decyzję o realizacji swoich planów, aż do momentu jej zakończenia. Sami wybieramy fachowców, którzy wykonają w Państwa pomieszczeniach prace budowlane i wykończeniowe. Nadzorujemy prace ekipy remontowej i sprzątającej, abyście jak najmniej odczuli niewygody związane z reorganizacją Waszych wnętrz.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas projektami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania przez telefon lub osobiście w naszym biurze we Wrocławiu.

 

Zapraszamy!!!